BeBio

Team BeBio

Lefteris Kavoukis

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu, Uniwersytetu w Atenach. Jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji, znany z programów fitness w telewizji, współpracownik magazynu BeActive Prezes BeBio Sp. z o.o.

Ewa Chodakowska

Absolwentka Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Trenerka personalna, wyznaje holistyczną filozofię opartą na założeniu, że aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy jakości życia w każdym jego aspekcie. Jest przeciwniczką drakońskich diet i obsesyjnego kontrolowania wagi.

"Szczęście zaczyna się tutaj, dzisiaj, teraz. W Tobie! Podejmij taką decyzję. I dokądkolwiek zmierzasz, ciesz się przede wszystkim drogą."
20211123_BEBIO_239180.jpg
Alex Pawłowski
Trening na żywo poprowadzi dla Was Alexander Pawłowski - trener personalny z wieloletnim stażem. Nauczyciel ruchu i jeden z pionierów metody crossfit w Polsce. Aktualnie zakochany w nurcie pracy z ciałem, na świecie znanym jako movement czyli po prostu ruch. Skupia się przede wszystkim na przywracaniu utraconych zdolności ruchowych, poprawie mobilności oraz budowaniu świadomości i kontroli ciała w przestrzeni. W treningu wykorzystuje techniki rehabilitacyjne, elementy gimnastyki oraz techniki znane z nurtu mindfulness. Jest wielkim fanem sportu i jajecznicy z awokado.

Z nimi osiągniesz swój cel

Zmień podejście do zdrowego odżywiania! Ustaw swoje indywidualne preferencje i cele, wymieniaj posiłki na swoje ulubione i skorzystaj z kontaktu z dietetykiem.

Ewa2585a.jpg
Karolina Brzostek
Dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Należy do zespołu Ewy Chodakowskiej – Be Active Team. Współautorka książki „90 dni – Zaprojektuj swoje jutro”. Ekspert diet on-line BeDiet.pl i BeActiveTV.
Ewa0608.jpg
Katarzyna Szymańska
Absolwentka dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej praca magisterska dotycząca żywienia w zespole bolesnych menstruacji została opublikowana w naukowym magazynie Medical Science Pulse. Jest zwolenniczką zasady 80/20, stawia na wiedzę popartą nauką i stale poszukuje prostych rozwiązań. W pracy stoi murem za kobietami, ich zdrowiem i dobrym samopoczuciem. W wolnym czasie lubi eksperymentować z bardziej odżywczymi wersjami słodkości i fast food.
“Wykorzystaj każdy moment tak, żeby sprawiał Ci przyjemność, napawał Cię dumą, karmił satysfakcją. Nie marnuj czasu na bezmyślne posunięcia, żyj tu i teraz.”
Ewa0200.jpg
Adrianna Frelich
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku dietetyka. W swojej pracy ma jeden cel: pomagać ludziom w osiąganiu długoterminowych celów dotyczących odżywiania i zmiany stylu życia. W trakcie edukacji żywieniowej zwraca dużą uwagę na dotychczasowe przyzwyczajenia pacjentów, czy tradycje rodzinne. Zmiana nawyków żywieniowych nie musi równać się z dużymi ograniczeniami, czy rezygnacją z życia towarzyskiego.