BeBio

Team BeBio

Lefteris Kavoukis

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu, Uniwersytetu w Atenach. Jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji, znany z programów fitness w telewizji, współpracownik magazynu BeActive Prezes BeBio Sp. z o.o.

Ewa Chodakowska

Absolwentka Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Trenerka personalna, wyznaje holistyczną filozofię opartą na założeniu, że aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy jakości życia w każdym jego aspekcie. Jest przeciwniczką drakońskich diet i obsesyjnego kontrolowania wagi.

Piotr Krawat
Piotr Karwat
Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Najbardziej odnajduje się w treningach, które przeprowadza na siłowni oraz podczas zajęć fitness. Na swoich zajęciach stara się zmotywować do ciężkiej pracy oraz wykrzesać ostatnie krople potu, kładąc przy tym ogromny nacisk na technikę wykonywanego ruchu. Stara się łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego jego treningi pomimo dużej intensywności wyzwalają w uczestnikach ogromny ładunek pozytywnej energii i satysfakcji.
20181012-betour-163599-szpar-mi-osz-staworzy-ski@3x.png
Miłosz Staworzyński
Miłosz Staworzyński z wykształcenia jest fizjoterapeutą. Ze sportem związany od najmłodszych lat. To prawdziwie wszechstronny zawodnik. Już jako 6-latek trenował pływanie, które po 12 latach treningu zamienił na Brazylijskie jiu-jitsu. Obecnie od 6 lat jest trenerem oraz zawodnikiem CrossFit w kategorii Elite i to właśnie w tej dyscyplinie odnosi największe sukcesy.
"Szczęście zaczyna się tutaj, dzisiaj, teraz. W Tobie! Podejmij taką decyzję. I dokądkolwiek zmierzasz, ciesz się przede wszystkim drogą."
20181012-betour-163563-szpar-pawe-le-nikowski@3x.png
Paweł Leśnikowski
Paweł Leśnikowski to student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i licencjonowany trener crossfitu. Sport jest obecny w jego życiu praktycznie od zawsze. Zanim zainteresował się crossfitem przez 15 lat grał w piłkę nożną. Wszystko co robi, robi na 100%. Świadczą o tym liczne sukcesy na międzynarodowych zawodach, gdzie Paweł wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium.
20191003-bebio-191949-alex@3x.png
Alex Pawłowski
Trening na żywo poprowadzi dla Was Alexander Pawłowski - trener personalny z wieloletnim stażem. Nauczyciel ruchu i jeden z pionierów metody crossfit w Polsce. Aktualnie zakochany w nurcie pracy z ciałem, na świecie znanym jako movement czyli po prostu ruch. Skupia się przede wszystkim na przywracaniu utraconych zdolności ruchowych, poprawie mobilności oraz budowaniu świadomości i kontroli ciała w przestrzeni. W treningu wykorzystuje techniki rehabilitacyjne, elementy gimnastyki oraz techniki znane z nurtu mindfulness. Jest wielkim fanem sportu i jajecznicy z awokado.

Z nimi osiągniesz swój cel

Zmień podejście do zdrowego odżywiania! Ustaw swoje indywidualne preferencje i cele, wymieniaj posiłki na swoje ulubione i skorzystaj z kontaktu z dietetykiem.

Ewa2585a.jpg
Karolina Brzostek
Dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Należy do zespołu Ewy Chodakowskiej – Be Active Team. Współautorka książki „90 dni – Zaprojektuj swoje jutro”. Ekspert diet on-line BeDiet.pl i BeActiveTV.
Ewa0608.jpg
Katarzyna Szymańska
Absolwentka dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej praca magisterska dotycząca żywienia w zespole bolesnych menstruacji została opublikowana w naukowym magazynie Medical Science Pulse. Jest zwolenniczką zasady 80/20, stawia na wiedzę popartą nauką i stale poszukuje prostych rozwiązań. W pracy stoi murem za kobietami, ich zdrowiem i dobrym samopoczuciem. W wolnym czasie lubi eksperymentować z bardziej odżywczymi wersjami słodkości i fast food.
“Wykorzystaj każdy moment tak, żeby sprawiał Ci przyjemność, napawał Cię dumą, karmił satysfakcją. Nie marnuj czasu na bezmyślne posunięcia, żyj tu i teraz.”
Ewa0200.jpg
Adrianna Frelich
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku dietetyka. W swojej pracy ma jeden cel: pomagać ludziom w osiąganiu długoterminowych celów dotyczących odżywiania i zmiany stylu życia. W trakcie edukacji żywieniowej zwraca dużą uwagę na dotychczasowe przyzwyczajenia pacjentów, czy tradycje rodzinne. Zmiana nawyków żywieniowych nie musi równać się z dużymi ograniczeniami, czy rezygnacją z życia towarzyskiego.