BeBio

Team BeBio

Lefteris Kavoukis

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu, Uniwersytetu w Atenach. Jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji, znany z programów fitness w telewizji, współpracownik magazynu BeActive Prezes BeBio Sp. z o.o.

Ewa Chodakowska

Absolwentka Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Trenerka personalna, wyznaje holistyczną filozofię opartą na założeniu, że aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy jakości życia w każdym jego aspekcie. Jest przeciwniczką drakońskich diet i obsesyjnego kontrolowania wagi.

Piotr Krawat
Piotr Karwat
Dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Najbardziej odnajduje się w treningach, które przeprowadza na siłowni oraz podczas zajęć fitness. Na swoich zajęciach stara się zmotywować do ciężkiej pracy oraz wykrzesać ostatnie krople potu, kładąc przy tym ogromny nacisk na technikę wykonywanego ruchu. Stara się łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego jego treningi pomimo dużej intensywności wyzwalają w uczestnikach ogromny ładunek pozytywnej energii i satysfakcji.
daniel-2@3x.png
Daniel Żołek
Doświadczony trener z wieloletnim stażem. Sport zawsze był jego wielką pasją. W treningu kieruje się dwoma zasadami: po pierwsze wszystko co robisz, robisz dla siebie, po drugie, wszystko zależy od ciebie. Od wielu lat rozwija się w różnych dziedzinach kulturystyki - zaczynając od ćwiczeń siłowych przez sprawnościowe i wydolnościowe, po fitness. Jest dyplomowanym trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki, absolwentem AWF i specjalistą dietetykiem. Zawalcz z Danielem o o wzmocnienie mięśni poszczególnych partii ciała, spalenie zbędnych kalorii oraz poprawę ogólnej kondycji i wytrzymałości.
20181012-betour-163599-szpar-mi-osz-staworzy-ski@3x.png
Miłosz Staworzyński
Miłosz Staworzyński z wykształcenia jest fizjoterapeutą. Ze sportem związany od najmłodszych lat. To prawdziwie wszechstronny zawodnik. Już jako 6-latek trenował pływanie, które po 12 latach treningu zamienił na Brazylijskie jiu-jitsu. Obecnie od 6 lat jest trenerem oraz zawodnikiem CrossFit w kategorii Elite i to właśnie w tej dyscyplinie odnosi największe sukcesy.
"Szczęście zaczyna się tutaj, dzisiaj, teraz. W Tobie! Podejmij taką decyzję. I dokądkolwiek zmierzasz, ciesz się przede wszystkim drogą."
20181012-betour-163563-szpar-pawe-le-nikowski@3x.png
Paweł Leśnikowski
Paweł Leśnikowski to student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i licencjonowany trener crossfitu. Sport jest obecny w jego życiu praktycznie od zawsze. Zanim zainteresował się crossfitem przez 15 lat grał w piłkę nożną. Wszystko co robi, robi na 100%. Świadczą o tym liczne sukcesy na międzynarodowych zawodach, gdzie Paweł wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium.
20191003-bebio-191949-alex@3x.png
Alex Pawłowski
Trening na żywo poprowadzi dla Was Alexander Pawłowski - trener personalny z wieloletnim stażem. Nauczyciel ruchu i jeden z pionierów metody crossfit w Polsce. Aktualnie zakochany w nurcie pracy z ciałem, na świecie znanym jako movement czyli po prostu ruch. Skupia się przede wszystkim na przywracaniu utraconych zdolności ruchowych, poprawie mobilności oraz budowaniu świadomości i kontroli ciała w przestrzeni. W treningu wykorzystuje techniki rehabilitacyjne, elementy gimnastyki oraz techniki znane z nurtu mindfulness. Jest wielkim fanem sportu i jajecznicy z awokado.

Z nimi osiągniesz swój cel

Zmień podejście do zdrowego odżywiania! Ustaw swoje indywidualne preferencje i cele, wymieniaj posiłki na swoje ulubione i skorzystaj z kontaktu z dietetykiem.

image-37@3x.png
Marta Kielak
Dietetyk kliniczny i psychodietetyk z 11 -letnim doświadczeniem. Współautorka (wraz z Ewą Chodakowską) książek „Zdrowe koktajle”, “ Fit and sweet” oraz publikacji prasowych i jadłospisów w magazynie „Be Active Dietetyka&Fitness”.
image-36@3x.png
Karolina Brzostek
Dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Należy do zespołu Ewy Chodakowskiej – Be Active Team. Współautorka książki „90 dni – Zaprojektuj swoje jutro”. Ekspert diet on-line BeDiet.pl i BeActiveTV.
“Wykorzystaj każdy moment tak, żeby sprawiał Ci przyjemność, napawał Cię dumą, karmił satysfakcją. Nie marnuj czasu na bezmyślne posunięcia, żyj tu i teraz.”