image-38@3x.jpg
Ewa Chodakowska czuje się odpowiedzialna za otaczający ją świat. Nie zgadza się na krzywdę innych. Pomaga im odnaleźć siłę. Pokazuje, że warto nieustannie nad sobą pracować. Poprzez całą swoją działalność zwraca uwagę, jak ważna jest odpowiedzialność społeczna i to, żeby zmieniać świat na lepsze. Od lat angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy, których celem jest realna pomoc kobietom i ich najbliższym.

“Nic się samo nie wydarzy. Każdy z nas, swoją pracą, determinacją i nastawieniem może wpłynąć na własne życie i otaczający nas świat.“

TYDZIEN-METAMORFOZY-od-Ewy-Chodakowskiej.jpeg
29/12/2020

WOŚP: Wylicytuj spotkanie treningowe z Ewą Chodakowską, czyli Jej TYDZIEŃ METAMORFOZY.

To czas sportowych aktywności, zdrowego odżywiania oraz łapania dobrej energii i inspiracji. Nie czekaj więc… Graj, licytuj, pomagaj! „Walcz, licytuj i liczę na to, że zobaczymy się wkrótce” – podsumowuje Ewa Chodakowska.

Czytaj więcej

f19e4b274d65b77ed42160012559.jpeg
22/12/2020

Kolacja Marzeń VII - kolacja z Ewą Chodakowską

Fundacja Mam Marzenie i Allegro po raz siódmy organizują ogólnopolską akcję o nazwie: „Kolacja Marzeń”. Każdy może pomóc licytując kolację z gwiazdą lub kupując cegiełkę. Środki uzyskane z licytacji i cegiełek siódmej edycji akcji pozwolą spełnić marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Czytaj więcej

Artboard 3.jpg
01/10/2020

Różowy październik - miesiąc świadomości walki z rakiem piersi

Ewa Chodakowska razem z Purella dołącza do ogólnoświatowej akcji „Różowy Październik”. W jej ramach Sklep BeBio i Purella przekażą po 5% ze sprzedaży limitowanej wersji batona BeRAW z różową wstążką na Fundację „OnkoCafe’’. Na koniec października Ewa i Purella podwoją uzbieraną kwotę.

Czytaj więcej

cpk logo.png
01/09/2020

Mission Swim wspiera CPK

Za nazwą naszej marki MISSION SWIM stoi nie tylko misja do oferowania strojów kąpielowych podkreślających kobiece piękno ale również chęć niesienia pomocy- dzielenia się sukcesem i owocami ciężkiej pracy z tymi, którzy jej najbardziej potrzebują. Część dochodu ze sprzedaży każdego stroju przekazujemy do prowadzonego przez Fundację Centrum Praw Kobiet Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, gdzie kobiety i dzieci mogą znaleźć bezpieczne schronienie. Dzielenie się z innymi to właśnie ta MISJA, która daje motywację do tworzenia marki dającej radość.

Czytaj więcej