image-38@3x.jpg
Ewa Chodakowska czuje się odpowiedzialna za otaczający ją świat. Nie zgadza się na krzywdę innych. Pomaga im odnaleźć siłę. Pokazuje, że warto nieustannie nad sobą pracować. Poprzez całą swoją działalność zwraca uwagę, jak ważna jest odpowiedzialność społeczna i to, żeby zmieniać świat na lepsze. Od lat angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy, których celem jest realna pomoc kobietom i ich najbliższym.

“Nic się samo nie wydarzy. Każdy z nas, swoją pracą, determinacją i nastawieniem może wpłynąć na własne życie i otaczający nas świat.“

ewa.jpg
01/10/2022

#THINKPINK

- Moim marzeniem jest, aby temat zdrowia nie budował poczucia dyskomfortu. Dlatego stworzyliśmy akcję, w ramach której drobny gest może być sposobem nie tylko na rozpoczęcie rozmowy o zdrowiu, a także na pogłębienie naszych relacji. Zdrowy baton z symbolem różowej wstążki możemy kupić sobie lub podarować bliskiej kobiecie - przyjaciółce, córce, siostrze, babci z przekazem “Zatroszcz się o siebie, zrób sobie badania, bo jesteś dla mnie ważna.” Dajmy też im poczucie, że w obliczu zachorowania mogą na nas liczyć. - dodaje Ewa Chodakowska.

Czytaj więcej

WOŚP
24/02/2022

WOŚP

Ewa Chodakowska od wielu lat wspiera Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej było w tym roku! W ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który skupił się na zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, Ewa Chodakowska ponownie zaangażowała w pomoc swoje platformy on-line. Oficjalny sklep BeBio, platforma z treningami BeActiveTV oraz diety online BeDiet zebrały łącznie 240 000 tys. zł. Co więcej, z licytacji "Tygodnia Metamorfozy" Ewa przekazała dodatkowo 30 000 zł. Ponadto namawiając do zdrowego wysiłku fizycznego, który niesie prawdziwą pomoc - Ewa została po raz drugi Ambasadorką biegu Policz się z Cukrzycą organizowanego przez WOŚP. Jerzy Owsiak podczas 30. Finału osobiście podziękował Ewie za Jej dobroć i wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wręczając kryształowy puchar.

Czytaj więcej

STOP Przemocy
06/12/2021

STOP Przemocy

Kochana! Poniżej znajdziesz kontakt do kancelarii prawnych, które są gotowe udzielić Ci pomocy. Jeśli problem przemocy dotyka również Ciebie - nie wahaj się i skorzystaj z naszego wsparcia. Jesteśmy tu dla Ciebie! Ewa Chodakowska

Czytaj więcej

think pink_500x322 (2).jpg
01/10/2021

#THINKPINK

Różowy Październik to miesiąc świadomości raka piersi. Aby wspierać kobiety w walce z rakiem piersi, Ewa Chodakowska, Purella Superfoods i sklep Bebio już drugi raz inicjują akcję #THINKPINK. Zobacz, jak Ty też możesz pomóc!

Czytaj więcej

WOSP2021_Marcin_Michon_2220.JPG
11/02/2021

Ewa i WOŚP ❤️

Ewa Chodakowska gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy nieprzerwanie już od 8. lat. W ramach wsparcia przekazała do tej pory treningi personalne, niezliczoną ilość produktów opatrzonych jej autografem oraz udział w Tygodniach Metamorfozy, które rokrocznie są hitami licytacji Rzeczy od Serca. Zaangażowanie Ewy w 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest jednak wyjątkowe. W tym roku po raz pierwszy Ewa włączyła w działania na rzecz WOŚP także swoje wszystkie platformy on-line: serwis z dietami BeDiet, platformę z treningami BeActive TV i oficjalny sklep Bebio. Dzięki temu zaangażowaniu konto WOŚP zasilła kwota 200 tysięcy złotych! Co więcej, z licytacji Tygodnia Metamorfozy zebrano 17.703 zł, a w wirtualnej puszce Ewa zgromadziła do tej pory środki w kwocie 35.690 zł. Dodatkowo Ewa jako zaangażowana promotorka zdrowego stylu życia miała także przyjemność być po raz pierwszy Ambasadorką biegu Policz Się Z Cukrzycą, organizowanego co roku przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas finału 29. Jerzy Owsiak osobiście przekazał Ewie wyjątkowy puchar, by docenić jej zaangażowanie w dzielenie się dobrem i wspieranie WOŚP.

Czytaj więcej

TYDZIEN-METAMORFOZY-od-Ewy-Chodakowskiej.jpeg
29/12/2020

WOŚP: Wylicytuj spotkanie treningowe z Ewą Chodakowską, czyli Jej TYDZIEŃ METAMORFOZY.

To czas sportowych aktywności, zdrowego odżywiania oraz łapania dobrej energii i inspiracji. Nie czekaj więc… Graj, licytuj, pomagaj! „Walcz, licytuj i liczę na to, że zobaczymy się wkrótce” – podsumowuje Ewa Chodakowska.

Czytaj więcej

f19e4b274d65b77ed42160012559.jpeg
22/12/2020

Kolacja Marzeń VII - kolacja z Ewą Chodakowską

Fundacja Mam Marzenie i Allegro po raz siódmy organizują ogólnopolską akcję o nazwie: „Kolacja Marzeń”. Każdy może pomóc licytując kolację z gwiazdą lub kupując cegiełkę. Środki uzyskane z licytacji i cegiełek siódmej edycji akcji pozwolą spełnić marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Czytaj więcej

Artboard 3.jpg
01/10/2020

Różowy październik - miesiąc świadomości walki z rakiem piersi

Ewa Chodakowska razem z Purella dołączyła do ogólnoświatowej akcji „Różowy Październik”. W jej ramach Sklep BeBio i Purella przekazali po 5% ze sprzedaży limitowanej wersji batona BeRAW z różową wstążką na Fundację „OnkoCafe’’. Kwota przekazana ze sprzedaży batonów to aż 52 524,06 zł.

Czytaj więcej

cpk logo.png
01/09/2020

Mission Swim wspiera CPK

Za nazwą naszej marki MISSION SWIM stoi nie tylko misja do oferowania strojów kąpielowych podkreślających kobiece piękno ale również chęć niesienia pomocy- dzielenia się sukcesem i owocami ciężkiej pracy z tymi, którzy jej najbardziej potrzebują. Część dochodu ze sprzedaży każdego stroju przekazujemy do prowadzonego przez Fundację Centrum Praw Kobiet Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, gdzie kobiety i dzieci mogą znaleźć bezpieczne schronienie. Dzielenie się z innymi to właśnie ta MISJA, która daje motywację do tworzenia marki dającej radość.

Czytaj więcej